Warto przeczytać

warto przeczytac

Blog kategorie
Blog chmura tagów
Zadzwoń, napisz do nas

szybki kontakt

Nasz Serwis

Serwis

Klimatyzator samochodowy Arctic COOL 300EC 0
Klimatyzator samochodowy Arctic COOL 300EC

Polecamy to, co najlepsze: klimatyzator samochodowy firmy Arctic

Klimatyzatory elektryczne Arctic łączą niezawodność, korzystną cenę oraz prosty, szybki montaż. 

Dachowe klimatyzatory elektryczne Arctic cechują się uniwersalną konstrukcją, dającą szerokie możliwości montażu na każdej kabinie posiadającej zasilanie 12V lub 24V. Dzięki takiej budowie klimatyzatory dachowe Arctic mają zastosowanie w wielu branżach, między innymi w samochodach ciężarowych, busach, autobusach, maszynach budowlanych, rolniczych czy pojazdach szynowych.

klimatyzator samochodowy Arctic

Topowe modele klimatyzatorów samochodowych

Jednym z najpopularniejszych modeli klimatyzatorów Arctic jest COOL 300EC często stosowany jako klimatyzator samochodowy. Uniwersalna konstrukcja urządzenia oraz możliwość montażu na pochylonym dachu doskonale sprawdza się jako klimatyzator samochodowy dachowy. Producent klimatyzatora samochodowego Arctic zaprojektował klimatyzator eliminując z niego wszystkie elementy, które ulegały usterkom w tradycyjnych klimatyzatorach napędzanych silnikiem.

klimatyzator samochodowy elektryczny

Zabieg ten sprawił, że klimatyzator samochodowy COOL 300EC stał się jako jedyny na rynku urządzeniem bezawaryjnym. Wyeliminowano między innymi tradycyjny napęd sprężarki klimatyzacji, sprzęgło, pasek, łożysko czy koło pasowe, zespalając kompresor klimatyzacji z silnikiem elektrycznym w jeden element. Takie rozwiązanie sprawiło, że klimatyzator samochodowy Arctic zyskał budowę w pełni kompaktową. Wszystkie elementy klimatyzatora znajdują się na dachu kabiny, co ułatwia i przyśpiesza montaż urządzenia oraz nie wymaga żadnych dodatkowych elementów

Dodatkowe profity przy zakupie klimatyzatora samochodowego Arctic

Producent będąc w 100% pewnym niezawodności urządzenia wydłużył okres gwarancji na klimatyzator samochodowy do 30 miesięcy. Dodatkowo montaż jest na tyle łatwy, że wielu klientów decyduje się na samodzielny montaż i radzi sobie bez większych problemów.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl