Zadzwoń, napisz do nas

szybki kontakt

Nasz Serwis

Serwis

Darmowa dostawa za 0 zł

przesyłki za 0 zł

Pobierz aktualny katalog

pobierz katalog master mot

Warto przeczytać

warto przeczytac

Materiały do pobrania

Materiały do pobrania

 
Linki

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami na rynku, aby zapewnić naszym odbiorcą najlepszej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

 

Firma Arctic oferuje wysokiej jakości klimatyzatory do pojazdów i maszyn, oraz samochodowe agregaty chłodnicze. Praktyczne wieloletnie doświadczenie oraz znajomość potrzeb rynku skłoniło do opracowania serii urządzeń napędzanych od akumulatora.
www.arcticplus.pl


Heater Plus to marka ogrzewań postojowych stawiająca na jakość oraz trwałość w atrakcyjnej cenie. Jest to jedyna na rynku alternatywa popularnych marek ogrzewań: Webasto i Eberspaecher. Oferta Heater Plus zawiera ogrzewania postojowe powietrzne i wodne a także części zamienne do ogrzewań Webasto oraz Eberspaecher w bardzo korzystnych cenach. 
www.heaterplus.pl


Firma Eberspacher może poszczycić się ponad 150 letnią tradycją. Swoje początki ma w Niemczech dziś swoje oddziały ma praktycznie na całym świecie. jeden z nich jest również w Polsce. Nasz warsztat należy do autoryzowanej grupy serwisów firmy Eberspacher. Głównie specjalizują się w ogrzewaniu spalinowym, ogrzewaniu elektrycznym oraz klimatyzacji.
www.eberspaecher.pl


Firma Webasto na rynku Polskim funkcjonuje od ponad 200 lat. Ugruntowali swoja pozycję w ogrzewaniu powietrznym tak mocno, że klienci, zaczęli każde ogrzewanie powietrzne nazywać Webastem. Firma oferuje szeroką gamę produktów m.in. ogrzewanie postojowe wodne i powietrzne do samochodów osobowych, ciężarowych, kamperów, pojazdów użytkowych, maszyn roboczych, pojazdów specjalnych np. wojskowych, autobusów, pojazdów szynowych, łodzi jachtowych i motorowych, klimatyzatory do samochodów osobowych, pojazdów użytkowych, pojazdów specjalnych, ciężarowych, kamperów, maszyn roboczych, autobusów, pojazdów szynowych, łodzi szyberdachy do samochodów osobowych i vanów. Nasz warsztat należy do autoryzowanej grupy serwisów firmy Webasto.
www.webasto.com

 

Przedsiębiorstwo Truma z siedzibą w Putzbrunn w ostatnich  latach znacząco rozszerzyło swój zasięg na rynkach międzynarodowych. Jeden z oddziałów również znajduje się w Polsce. Truma oferuje komfortowe wyposażenie do przyczep i samochodów kempingowych zasilane gazem.
www.truma.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl