Zadzwoń, napisz do nas

szybki kontakt

Darmowa dostawa za 0 zł

przesyłki za 0 zł

Warto przeczytać

warto przeczytac

Materiały do pobrania

Materiały do pobrania

 
Linki

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami na rynku, aby zapewnić naszym odbiorcą najlepszej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

 

Arctic - klimatyzatory elektryczne i agregaty chłodnicze

 

Firma Arctic oferuje wysokiej jakości klimatyzatory do pojazdów i maszyn, oraz samochodowe agregaty chłodnicze. Praktyczne wieloletnie doświadczenie oraz znajomość potrzeb rynku skłoniło do opracowania serii urządzeń napędzanych od akumulatora.
www.arcticplus.pl

 

Heaterplus - ogrzewania postojowe powietrzne i wodne


Heater Plus to marka ogrzewań postojowych stawiająca na jakość oraz trwałość w atrakcyjnej cenie. Jest to jedyna na rynku alternatywa popularnych marek ogrzewań: Webasto i Eberspaecher. Oferta Heater Plus zawiera ogrzewania postojowe powietrzne i wodne a także części zamienne do ogrzewań Webasto oraz Eberspaecher w bardzo korzystnych cenach. 
www.heaterplus.pl

 

Eberspaecher

 

Firma Eberspacher może poszczycić się ponad 150 letnią tradycją. Swoje początki ma w Niemczech dziś swoje oddziały ma praktycznie na całym świecie. jeden z nich jest również w Polsce. Nasz warsztat należy do autoryzowanej grupy serwisów firmy Eberspacher. Głównie specjalizują się w ogrzewaniu spalinowym, ogrzewaniu elektrycznym oraz klimatyzacji.
www.eberspaecher.pl

 

Webasto

 

Firma Webasto na rynku Polskim funkcjonuje od ponad 200 lat. Ugruntowali swoja pozycję w ogrzewaniu powietrznym tak mocno, że klienci, zaczęli każde ogrzewanie powietrzne nazywać Webastem. Firma oferuje szeroką gamę produktów m.in. ogrzewanie postojowe wodne i powietrzne do samochodów osobowych, ciężarowych, kamperów, pojazdów użytkowych, maszyn roboczych, pojazdów specjalnych np. wojskowych, autobusów, pojazdów szynowych, łodzi jachtowych i motorowych, klimatyzatory do samochodów osobowych, pojazdów użytkowych, pojazdów specjalnych, ciężarowych, kamperów, maszyn roboczych, autobusów, pojazdów szynowych, łodzi szyberdachy do samochodów osobowych i vanów. Nasz warsztat należy do autoryzowanej grupy serwisów firmy Webasto.
www.webasto.com

 

Truma

 

Przedsiębiorstwo Truma z siedzibą w Putzbrunn w ostatnich  latach znacząco rozszerzyło swój zasięg na rynkach międzynarodowych. Jeden z oddziałów również znajduje się w Polsce. Truma oferuje komfortowe wyposażenie do przyczep i samochodów kempingowych zasilane gazem.
www.truma.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl