Zadzwoń, napisz do nas

szybki kontakt

Darmowa dostawa za 0 zł

przesyłki za 0 zł

Warto przeczytać

warto przeczytac

Materiały do pobrania

Materiały do pobrania

Promocje
Poznaj nasze produkty w atrakcyjnych cenach
Barwnik UV żółty 250 ml do wykrywania nieszczelności klimatyzacji
Barwnik UV żółty 250 ml do wykrywania nieszczelności klimatyzacji
70,00 zł 65,00 zł 56,91 zł 52,85 zł
szt.
Pianka do dezynfekcji układu klimatyzacji
Pianka do dezynfekcji układu klimatyzacji
36,00 zł 31,00 zł 29,27 zł 25,20 zł
szt.
Lampa UV 50W do lokalizacji nieszczelności klimatyzacji z okularami
Lampa UV 50W do lokalizacji nieszczelności klimatyzacji z okularami
199,00 zł 189,00 zł 161,79 zł 153,66 zł
szt.
Lampa UV z przewodem giętkim
Lampa UV z przewodem giętkim
100,00 zł 90,00 zł 81,30 zł 73,17 zł
szt.
Olej Estrowy bez barwnika UV 1l Supercool do klimatyzacji samochodowej
Olej Estrowy bez barwnika UV 1l Supercool do klimatyzacji samochodowej
80,00 zł 76,00 zł 65,04 zł 61,79 zł
szt.
Olej PAG 100 bez barwnika 1l Supercool do klimatyzacji samochodowej
Olej PAG 100 bez barwnika 1l Supercool do klimatyzacji samochodowej
80,00 zł 75,00 zł 65,04 zł 60,98 zł
szt.
 
O hurtowni

Rozwój z małego sklepu do hurtowni

Dynamiczny rozwój działu sprzedaży oraz wzrost stanów magazynowych zmienił profil działalności sprzedaży detalicznej w hurtownię. Import dużych ilości towarów i zwiększenie pozycji magazynowych wpłynął na decyzję o inwestycji we własny teren i obiekty. Szybka realizacja planu za skutkowała uruchomieniem w roku 2013 placówki sprzedaży wysyłkowej oraz magazynów już na własnym terenie. Doskonała lokalizacja oraz infrastruktura pozwoliła na minimalizację kosztów, która przełożyła się na zwiększenie pozycji magazynowych oraz efektywności działania a także wdrożenie nowych systemów e-sprzedaży. Obecnie blisko 100% asortymentu pochodzi z naszego importu od ponad 50 producentów z całego świata m.in. Stanów Zjednoczonych, Włoch, Chin, Tajwanu, Singapur, Hongkong, Malezji.

Kupują u nas detaliści, sklepy i hurtownie chłodnicze

Firma Master Mot zapewnia kompleksowe wyposażenie i zaopatrzenie hurtowni, sklepów motoryzacyjnych oraz warsztatów auto klimatyzacji i ogrzewań postojowych w pełny asortyment branży.

Sprzedajemy wyposażenie serwisowe i części do auto klimatyzacji oraz ogrzewania postojowego

W asortymencie sprzedaży hurtowej firmy Master Mot znajdują się takie produkty jak stacje klimatyzacji, maszyny i urządzenia do obsługi auto klimatyzacji, komponenty, chemia i części zamienne do auto klimatyzacji, ogrzewania postojowe Webasto, Eberspaecher, Heater Plus, Truma oraz części zamienne do ogrzewań postojowych. Oferta firmy Master Mot zawiera zarówno części i narzędzia oryginalne renomowanych producentów jak i zamienniki spełniające najwyższe wymogi niezawodności.

Satysfakcja klientów jest dla nas bardzo ważna

Firma Master Mot wdrożyła program testu produktów przed wprowadzeniem do sprzedaży. Każdy produkt jest testowany w praktyce na naszych serwisach, a takie produkty jak maszyny i urządzenia dodatkowo każdorazowo sprawdzane są przed wydaniem z magazynu. System taki gwarantuje klientowi 100% satysfakcji z zakupu.

Wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem handlowym i praktycznym w branży jest w stanie szybko i trafnie udzielić fachowej porady mając na względzie indywidualne podejście do każdego klienta. Przy zakupie kompleksowego wyposażenia są prowadzone szkolenia produktowe i branżowe na których omawiane są rodzaje usterek, metody ich lokalizacji i napraw.

Dbając o utrzymanie wysokich stanów magazynowych świadczymy usługę szybkiej wysyłki. Zamówienia wpływające do godz. 12.00 są realizowane tego samego dnia roboczego.

Przez okres istnienia firmy zdołaliśmy nawiązać współpracę z wieloma ogólnopolskimi sieciami hurtowni, sklepami jak i zdobyć zaufanie setek serwisów. Zapraszamy zainteresowanych stałą współpracą.

O hurtowni Master Mot

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl