Zadzwoń, napisz do nas

szybki kontakt

Nasz Serwis

Serwis

Darmowa dostawa za 0 zł

przesyłki za 0 zł

Pobierz aktualny katalog

pobierz katalog master mot

Warto przeczytać

warto przeczytac

Materiały do pobrania

Materiały do pobrania

 
O hurtowni

Dynamiczny rozwój działu sprzedaży oraz wzrost stanów magazynowych zmienił profil działalności sprzedaży detalicznej w hurtownię. Import dużych ilości towarów i zwiększenie pozycji magazynowych wpłynął na decyzję o inwestycji we własny teren i obiekty. Szybka realizacja planu za skutkowała uruchomieniem w roku 2013 placówki sprzedaży wysyłkowej oraz magazynów już na własnym terenie. Doskonała lokalizacja oraz infrastruktura pozwoliła na minimalizację kosztów, która przełożyła się na zwiększenie pozycji magazynowych oraz efektywności działania a także wdrożenie nowych systemów e-sprzedaży. Obecnie blisko 100% asortymentu pochodzi z naszego importu od ponad 50 producentów z całego świata m.in. Stanów Zjednoczonych, Włoch, Chin, Tajwanu, Singapur, Hongkong, Malezji.

Firma Master Mot zapewnia kompleksowe wyposażenie i zaopatrzenie hurtowni, sklepów motoryzacyjnych oraz warsztatów autoklimatyzacji i ogrzewań postojowych w pełny asortyment branży.

W asortymencie sprzedaży hurtowej firmy Master Mot znajdują się takie produkty jak stacje klimatyzacji, maszyny i urządzenia do obsługi autoklimatyzacji, komponenty, chemia i części zamienne do autoklimatyzacji, ogrzewania postojowe Webasto, Eberspaecher, Heater Plus, Truma oraz części zamienne do ogrzewań postojowych. Oferta firmy Master Mot zawiera zarówno części i narzędzia oryginalne renomowanych producentów jak i zamienniki spełniające najwyższe wymogi niezawodności.

Firma Master Mot wdrożyła program testu produktów przed wprowadzeniem do sprzedaży. Każdy produkt jest testowany w praktyce na naszych serwisach, a takie produkty jak maszyny i urządzenia dodatkowo każdorazowo sprawdzane są przed wydaniem z magazynu. System taki gwarantuje klientowi 100% satysfakcji z zakupu.

Wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem handlowym i praktycznym w branży jest w stanie szybko i trafnie udzielić fachowej porady mając na względzie indywidualne podejście do każdego klienta. Przy zakupie kompleksowego wyposażenia są prowadzone szkolenia produktowe i branżowe na których omawiane są rodzaje usterek, metody ich lokalizacji i napraw.

Dbając o utrzymanie wysokich stanów magazynowych świadczymy usługę szybkiej wysyłki. Zamówienia wpływające do godz. 14.00 są realizowane tego samego dnia.

Przez okres istnienia firmy zdołaliśmy nawiązać współpracę z wieloma ogólnopolskimi sieciami hurtowni, sklepami jak i zdobyć zaufanie setek serwisów. Zapraszamy zainteresowanych stałą współpracą.

O hurtowni Master Mot

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl