Warto przeczytać

warto przeczytac

Blog kategorie
Blog chmura tagów
Zadzwoń, napisz do nas

szybki kontakt

Nasz Serwis

Serwis

Ogrzewanie do kampera podczas jazdy 0
Ogrzewanie do kampera podczas jazdy

ogrzewanie postojowe

Osoby korzystające z kampera w okresie zimowym, wielokrotnie spotkały się z problemem ogrzania zabudowy, czyli przestrzeni mieszkalnej podczas jazdy. Znajdujące się na wyposażeniu pojazdu ogrzewania gazowe, ze względu na bezpieczeństwo, przepisy oraz ryzyko utraty płomienia w trakcie jazdy nie są używane.

Ogrzewanie postojowe w kamperze, czyli sposób na ogrzanie kampera

Doskonałym rozwiązaniem ogrzewania kampera podczas jazdy jest montaż ogrzewania postojowego na olej napędowy. Ogrzewania postojowe do kamperów działają niezależnie od pracy silnika, co oznacza że mogą pracować zarówno na postoju jak i podczas jazdy. Kamper wyposażony w takie ogrzewanie posiada jeszcze jedną zaletę, w postaci dodatkowej rezerwy paliwa. Gdy zużyjemy cały gaz w butli możemy korzystać z ogrzewania postojowego na diesla z głównego zbiornika paliwa lub możemy zainstalować zbiornik dodatkowy.

Jakie niezależne ogrzewanie wybrać do kampera

Ogrzewania postojowe do kamperów oferowane przez firmę Heater Plus występują w wersji 2000W oraz 5000W, tak więc istnieje możliwość dobrania odpowiedniego ogrzewania do wielkości zabudowy. Niewielkie rozmiary pieca oraz zwarta budowa agregatów dają niemal nieograniczone możliwości montażu. Intuicyjny programator pozwala na ustawienie oczekiwanej temperatury. Dodatkowe elementy pozwalają na swobodne rozprowadzenie ciepłego powietrza po całym wnętrzu. Zobacz więcej szczegółów dotyczących ogrzewań postojowych do samochodów kempingowych

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl