Warto przeczytać

warto przeczytac

Blog kategorie
Blog chmura tagów
Zadzwoń, napisz do nas

szybki kontakt

Nasz Serwis

Serwis

Klimatyzator do żurawia wieżowego 2
Klimatyzator do żurawia wieżowego

Klimatyzacja z funkcją grzania w żurawiu wieżowym

Klimatyzator do żurawia wieżowegoWarunki, w jakich pracuje operator żurawia wieżowego są bardzo trudne, a ich uciążliwość wzrasta wraz z nadejściem lata i zimy. Ekstremalne temperatury panujące na zewnątrz doskwierają w małej kabinie, w której operator spędza kilka godzin dziennie.

Klimatyzacja do żurawia wieżowego – Arctic

Firma Arctic wyszła naprzeciw potrzebom rynku opracowując klimatyzatory do żurawi wieżowych oraz dźwigów budowlanych. Klimatyzator do żurawia wieżowego musi spełniać odpowiednie wymagania, aby jego praca w takich warunkach była możliwa. Konstruktorzy Arctic opracowali taką konstrukcję klimatyzatora aby mógł zapewnić komfort pracy operatora przez cały rok.

Klimatyzacja do żurawia wieżowego – zalety i możliwości

Zasilanie i zużycie energii.

 Klimatyzator do dźwigu wieżowegoKlimatyzatory Arctic przeznaczone do żurawi wieżowych spełniają wszystkie wymagania jaki stawia charakter i warunki pracy dźwigu na budowie. Podstawowym warunkiem jakie musi spełnić klimatyzator do żurawia wieżowego to napięcie oraz pobór prądu. Na budowie, gdzie jednocześnie pracuje wiele ekip korzystających z maszyn i urządzeń o dużym poborze prądu często jest problem z uzyskaniem odpowiedniej ilości dostarczanej energii. Klimatyzatory do żurawi wieżowych Arctic są opracowane z myślą o minimalnym poborze prądu w stosunku do wydajności oraz napięciu 230V. Dzięki zastosowaniu napięcia 230V klimatyzatory do żurawi wieżowych mogą pracować podłączone bezpośrednio do żurawia. Minimalizuje to również pobór prądu przy odpowiedniej wydajności klimatyzatora.

Klimatyzacja do żurawia wieżowego – cały rok.

Grzanie i chłodzenie.

Konstrukcja klimatyzatorów Arctic przeznaczonych do dźwigów umożliwia utrzymywania komfortowej temperatury przez cały rok, bez względu na to czy panuje upał, czy mróz. Urządzenie oprócz wydajnego chłodzenia z funkcją regulacji i utrzymywania zadanej temperatury posiada funkcję grzania.

Klimatyzacja do żurawia wieżowego – łatwy montaż.

Do każdej kabiny.

Klimatyzatory firmy Arctic występują w dwóch wersjach, montowane na dachu kabiny lub na podłodze. Przy montażu na dachu można wykorzystać szyberdach, wtedy powietrze w naturalny sposób rozprowadza się równomiernie po całej kabinie. Strumień chłodnego powietrza można regulować obrotowymi dyfuzorami. W żurawiach wieżowych gdzie klimatyzatora nie można umieścić na dachu istnieje możliwość montażu na podłodze i rozprowadzenia powietrza specjalnymi kanałami.

Komentarze do wpisu (2)

27 kwietnia 2020

Jak koszt do libhera 110 wraz z montażem podkarpackie

1 czerwca 2022

Potrzebuje klimatyzatora do zurawia wierzowego

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl