Warto przeczytać

warto przeczytac

Blog kategorie
Blog chmura tagów
Zadzwoń, napisz do nas

szybki kontakt

Nasz Serwis

Serwis

Klimatyzator do ciężkich warunków 0
Klimatyzator do ciężkich warunków

Klimatyzator do dźwigu

Wysokie temperatury potrafią skutecznie utrudnić pracę, zwłaszcza operatorom maszyn spędzającym wiele godzin w przeszklonych kabinach.

Często tradycyjne klimatyzatory nie są przystosowane do warunków pracy w gorącym klimacie i w warunkach ekstremalnych nie są w stanie zapewnić komfortu pracy. Powyżej 3ºC wydajność większości klimatyzatorów spada.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, kierowców i operatorów pracujących w najcięższych warunkach, firma Arctic opracowała Klimatyzator elektryczny Arctic COOL 200ES w wersji 12V oraz 24V. Wydajność klimatyzatora jest więcej niż zadowalająca. Pracę tego klimatyzatora elektrycznego można porównać z wydajnością agregatu chłodniczego. Temperatura na wylocie, po ustawieniu poziomu minimalnego jest w stanie osiągnąć wartość -2ºC co jest niespotykane w innych klimatyzatorach. Oczywiście temperaturę jak i stopień nadmuchu możemy precyzyjnie w łatwy sposób ustawić na elektronicznym panelu sterowania, który działa jak klimatronic, utrzymując zadaną temperaturę. Regulacja strumienia powietrza zwiększa komfort użytkownika klimatyzatora.

 

Klimatyzator do kabiny 

Klimatyzator samochodowy elektryczny - budowa

Dwu częściowa konstrukcja klimatyzatora Arctic COOL 200ES umożliwia montaż we wszystkich kabinach. Niewielkich rozmiarów parownik łatwy do zamocowania w małych kabinach operatora oraz skraplacz z możliwością montażu w płaszczyźnie pionowej i poziomej daje nieograniczone możliwości instalacji.

 

Firma Arctic od lat specjalizuje się w produkcji klimatyzatorów zasilanych elektrycznie. Rozwiązania te plusują łatwym montażem, uniwersalną konstrukcją z możliwością montażu w każdej kabinie. Napięcia zasilania klimatyzatorów to 12V, 24V oraz 230V. Tak wszechstronne konstrukcje znajdują zastosowanie w wielu segmentach grup użytkowników, jak np. transport, rolnictwo, budownictwo, kolejnictwo czy żegluga.

 

Segment transportu samochodowego korzysta z urządzeń firmy Arctic doposażając samochody izotermy w agregaty chłodnicze zasilane elektrycznie. Ogromna liczba zalet, począwszy od bezawaryjnej konstrukcji po uniwersalną budowę z możliwością montażu agregatów nawet na przyczepach sprawia, że urządzenia Arctic cieszą się ogromną popularnością pośród użytkowników.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl