Warto przeczytać

warto przeczytac

Blog kategorie
Blog chmura tagów
Zadzwoń, napisz do nas

szybki kontakt

Nasz Serwis

Serwis

Postojowe klimatyzacje samochodowe 0
Postojowe klimatyzacje samochodowe

Typy klimatyzatorów

Wyróżniamy dwa rodzaje klimatyzacji postojowych przeznaczonych do aut ciężarowych klimatyzatory wodne i klimatyzacje kompresorowe.

Klimatyzator wodny - wykorzystuje proces schładzania powietrza w trakcie odparowania wody, wentylator wtłacza do kabiny świeże i chłodne powietrze, które umożliwia wypoczynek nawet w ekstremalnie wysokich temperaturach! Najlepszą wydajność urządzenia uzyskuje się w miejscach o wysokiej temperaturze i niskim współczynniku wilgotności powietrza.

Klimatyzacje kompresorowe - Klimatyzacja postojowa chłodzi i osusza kabinę samochodu podczas postoju przy wyłączonym silniku. Zapewnia komfort w czasie parnego i gorącego lata.

zalety klimatyzacji kompresorowych

może pracować przy włączonym jak i wyłączonym silniku !!!
klimatyzacja chłodzi i osusza kabinę pojazdu
poprawia efektywność pracy kierowców, którzy odpoczywają w czasie upalnych przerw dobowych lub zakazów cieplarnianych. Komfort wypoczynku ma bezpośredni wpływ na ich lepszą i bardziej wydajną pracę
niskie koszty eksploatacji
oszczędność kosztów paliwa !!! (pojazd wyposażony w postojową klimatyzację nie jest narażony na dodatkowe zużycie paliwa, poprzez pracę silnika napędzającego klimatyzację silnikową w czasie postoju)
Klimatyzator ma niski pobór mocy i jest zasilany wyłącznie z akumulatora.

W ofercie można też znaleźć klimatyzatory zasilane od akumulatora. O tym jednak w kolejnym artykule.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl