Warto przeczytać

warto przeczytac

Blog kategorie
Blog chmura tagów
Zadzwoń, napisz do nas

szybki kontakt

Nasz Serwis

Serwis

Klimatyzatory autobusowe 0
Klimatyzatory autobusowe

Elektryczna klimatyzacja autobusowa Arctic Cool sprawdzają się w wielu segmentach przemysłu i motoryzacji. Jednym z zastosowań jest zapewnienie komfortu w transporcie autobusowym.

Elektryczne klimatyzacje autobusowe Arctic Cool – zastosowanie

Klimatyzator elektryczny autobusowySzerokie zastosowanie klimatyzatorów Arctic w wielu dziedzinach potwierdziło ich skuteczność i
niezawodność. Wiele zalet, które posiadają klimatyzatory Arctic sprawiają, że sukcesywnie zwiększa się ilość branż sięgających po klimatyzatory Arctic. Niezawodność, szybki montaż oraz uniwersalna konstrukcja sprawiają, że Arctic to również klimatyzacja autobusowa.
Bardzo wysokie koszty standardowych klimatyzacji autobusowych oraz ich montażu sprawiają, że w transporcie miejskim, szkolnym, czy pracowniczym klimatyzacja autobusowa Arctic jest doskonałą alternatywą.

Specyfika pracy klimatyzacji autobusowych Arctic Cool

Elektryczna klimatyzacja autobusowa Arctic sprawdza się wszędzie tam, gdzie czas transportu osób nie jest długi, a częsta wymiana pasażerów nie pozwala na intensywne chłodzenie ze względu na dużą różnicę temperatur. oraz częste otwieranie drzwi pojazdu. Elektryczna klimatyzacja autobusowa Arctic jest montowana w miejscu szyberdachów.

Zalety klimatyzacji autobusowych Arctic Cool

klimatyzator autobusowy arctic

Wszystkie elementy klimatyzacji znajdują się w obudowie na dachu autobusu, co jest niezmiernie istotne przy montażu oraz korzystnie wpływa na bezawaryjną pracę klimatyzacji. Pełna kompletacja zawiera wszystkie elementy potrzebne do montażu, a konstrukcja oparta na sprężarce zintegrowanej z silnikiem elektrycznym we wspólnej obudowie oraz miedziana instalacja czynnika chłodniczego dają gwarancję wieloletniej bezawaryjnej pracy klimatyzacji autobusowej Arctic.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl