Warto przeczytać

warto przeczytac

Blog kategorie
Blog chmura tagów
Zadzwoń, napisz do nas

szybki kontakt

Nasz Serwis

Serwis

Zestawy mobilne do obsługi auto klimatyzacji 2
Zestawy mobilne do obsługi auto klimatyzacji

Dla kogo jest mobilna stacja klimatyzacji

Zestawy mobilne do obsługi układów klimatyzacji oraz chłodniczych są dedykowane głównie osobom pracującym w terenie: serwisantom mobilnym sprzętu budowlanego, urządzeń chłodniczych, maszyn rolniczych, a także urządzeń, których charakter pracy nie pozwala na przemieszczanie się i dojazd do serwisu.

Jest to doskonała alternatywa dla firm, które nie chcą przeznaczyć większych środków finansowych na urządzenie np.: rozpoczynających działalność jako serwis klimatyzacji lub chłodnictwa.

Rodzaje zestawów mobilnych do obsługi auto klimatyzacji

Zestawy do obsługi klimatyzacji skonfigurowaliśmy tak, aby każdy serwisant, począwszy od niedoświadczonych, po najbardziej wymagających z wieloletnim doświadczeniem mogli wybrać zestaw idealnie pasujący do specyfiki jego pracy i potrzeb.

Proponowane zestawy możemy modyfikować według życzeń klienta zwiększając, zmniejszając lub zamieniając narzędzia i komponenty w dowolny sposób.

Zestawy pozwalają na wykonanie pełnej obsługi układu chłodniczego w pełny sposób wykonując wszystkie etapy cyklu obsługi, tak jak to wykonuje stacja klimatyzacji a nawet w w większym zakresie:

- test szczelności potrzebujemy: zestaw azotowy (przejdź do sklepu ⇒ Zestawy azotowe)
- odzysk czynnika potrzebujemy: urządzenie do odzysku i butlę na czynnik (przejdź do sklepu ⇒ Stacja odzysku, Butla)
- odzysk oleju potrzebujemy: urządzenie do odzysku z separatorem (przejdź do sklepu ⇒ Stacja odzysku z Separatorem oleju)
- próżnia potrzebujemy: pompę próżniową (przejdź do sklepu ⇒ Pompy próżniowe)
- uzupełnienie oleju potrzebujemy: dozownik oleju (przejdź do sklepu ⇒ Dozownik oleju)
- napełnienie czynnika potrzebujemy: wagę (przejdź do sklepu ⇒ Wagi)

Dla serwisantów ceniących sobie czas, wygodę a także prestiż serwisu proponujemy stacje klimatyzacji w doskonałych cenach. Proponujemy urządzenia półautomatyczne oraz w pełni zautomatyzowane z bazą danych, drukarką, testem szczelności. (przejdź do sklepu ⇒ Stacje klimatyzacji) W ofercie mamy też przykładowe zestawy mobilne. (przejdź do sklepu ⇒ Zestawy mobilne)

zestawy mobilne do klimatyzacji

Komentarze do wpisu (2)

15 lipca 2019

Witam, chce zawodowo zająć się naprawa i montażem urządzeń klimatyzacyjnych. Na początek szukam pełnego zestawu narzedzi do uruchomienia klimatyzacji z freonem R410 . Będę wdzięczny za informacje.

3 września 2019

Witam, poniżej link do zestawu na napełniania układów klimatyzacji na czynnik chłodniczy R410a https://www.mastermot.com/pl/p/Zestaw-do-napelniania-lodowek-R134a-R404a-R407a-R410a/2018

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl