Warto przeczytać

warto przeczytac

Blog kategorie
Blog chmura tagów
Zadzwoń, napisz do nas

szybki kontakt

Nasz Serwis

Serwis

Klimatyzacja do Ładowarki Fadroma Ł34 0
Klimatyzacja do Ładowarki Fadroma Ł34

Klimatyzacji do Fadromy Ł34 Stalowa Wola - przeznaczenie

Klimatyzacje montowane w maszynach budowlanych, takich jak koparki, ładowarki spychacze czy dźwigi wymagają specjalnych parametrów oraz konstrukcji umożliwiającej ciągłą pracę w bardzo ciężkich warunkach. Wiele starszych maszyn budowlanych nie posiada fabrycznej klimatyzacji a w maszynach wyposażonych w klimatyzacje montowane fabrycznie często dochodzi do usterek. Klimatyzacja do ładowarki Ł34

Firma Arctic wychodząc naprzeciw potrzebom rynku opracowała serię klimatyzatorów przeznaczonych do pracy w bardzo ciężkich warunkach, takich jak kopalnie, kamieniołomy, budowy czy wysypiska śmieci. Na tych ostatnich prym wiodą ładowarki Ł34 oraz Ł35 polskiej produkcji rodem ze Stalowej Woli. Ogromne zapylenie oraz szkodliwe substancje nie pozwalają na pracę operatora z otwartymi oknami a w okresie upałów praca bez klimatyzacji jest niemal niemożliwa.

Zalety klimatyzacji do Fadromy Ł34 Stalowa Wola

Klimatyzacja do Fadromy Ł34 Ł35 jest opracowana z myślą o bezawaryjnej pracy w dużym zapyleniu. Konstrukcja Klimatyzacji do Fadromy Ł34 przewiduje montaż na dachu, gdzie zapylenie jest najmniejsze a warunki do montażu klimatyzacji najbardziej korzystne. Klimatyzacja do ładowarki Ł34

Sam montaż jest nie skomplikowany, polega na umieszczeniu klimatyzatora na dachu kabiny operatora oraz podpięciu przewodów zasilających do akumulatora (w wersji kompaktowej). Przewidziano również wersję dwu częściową typu split, gdzie moduł skraplacza jest umieszczony na dachu kabiny, natomiast parownik wewnątrz kabiny.

Trwałość klimatyzacji do Fadromy Ł34 Stalowa Wola

Atutem klimatyzatorów Arctic jest konstrukcja oparta na napędzie elektrycznym kompresora, konstrukcja eliminująca wszystkie słabe punkty klimatyzacji Klimatyzacja do ładowarki Ł34 tradycyjnej, napędzanej silnikiem. Wyeliminowano elastyczne przewody czynnika chłodniczego, zastępując krótkimi odcinkami rurek miedzianych (wersja kompakt), oraz usuwając cały tradycyjny napęd sprężarki: koło pasowe, wspornik, sprzęgło, cewkę czy pasek, które to najczęściej ulegały uszkodzeniom w tradycyjnych klimatyzacjach.

Wszystkie te zabiegi pozwoliły stworzyć bezawaryjne klimatyzatory Arctic.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl