Warto przeczytać

warto przeczytac

Blog kategorie
Blog chmura tagów
Zadzwoń, napisz do nas

szybki kontakt

Nasz Serwis

Serwis

Elektryczny Agregat chłodniczy do busa Fiat Ducato 4
Elektryczny Agregat chłodniczy do busa Fiat Ducato

Rygorystyczne normy przewozu żywności nakładają na przewoźników obowiązki utrzymania określonej temperatury dla danej grupy produktów. Monitorowanie temperatury przewożonych towarów zmuszają firmy transportowe do wyposażenia taboru w niezawodne urządzenia chłodnicze, czyli agregaty chłodnicze. Najczęściej wybieraną grupą samochodowych agregatów chłodniczych są urządzenia działające zarówno podczas jazdy jak i na postoju. Taką możliwość dają samochodowe elektryczne agregaty chłodnicze firmy Arctic. Pozwalają one na magazynowanie przewożonego towaru w chłodni samochodowej np. podczas długiego oczekiwania na rozładunek, w trakcie długiej pauzy lub weekendu.

Agregat chłodniczy dedykowany do busów

Elektryczne agregaty chłodnicze do busów firmy Arctic posiadają wiele zalet. Między innymi zwarta modułowa konstrukcja pozwalająca na prosty i szybki montaż nawet we własnym zakresie.

agregat chłodniczy do busa

Kolejną ogromną zaletą są innowacyjne rozwiązania techniczne agregatów chłodniczych do busówZastosowano w nich system sprężarki zintegrowanej z silnikiem elektrycznym w formie monobloku. Takie rozwiązanie eliminuje wszystkie awaryjne elementy występujące w tradycyjnych agregatach chłodniczych napędzanych silnikiem pojazdu. W konstrukcji nie występują takie elementy jak wspornik sprężarki, łożysko, koło pasowe, cewka, sprzęgło kompresora, czyli wszystkie elementy, które w tradycyjnych agregatach chłodniczych ulegały usterkom. Dzięki takiemu rozwiązaniu urządzenia zyskały miano bezawaryjnych. Dodatkowym ogromnym plusem jest uniwersalna konstrukcja pozwalająca na montaż agregatu chłodniczego w każdym busie.

agregat chłodniczy Arctic

Przygotowanie busa do montażu agregatu chłodniczego

Do montażu elektrycznego agregatu chłodniczego w busie zalecane jest wykonanie izolacji komory ładunkowej o grubości 5 cm. Taka izolacja pozwala na szybkie schłodzenie towaru oraz dłuższe utrzymanie żądanej temperatury.

agregat chłodniczy zamontowany w Fiat Ducato

Gdzie kupić elektryczny agregat chłodniczy

Dystrybutorem elektrycznych agregatów chłodniczych do busów firmy Arctic jest firma Master Mot z siedzibą w Michałowicach koło Krakowa. Montaż jest prosty, ale jeśli istnieje taka potrzeba nasz serwis Master Mot z Krakowa dokona montażu.

elektryczny agregat chłodniczy Arctic

Komentarze do wpisu (4)

23 stycznia 2019

Czy jest możliwość zamontowania urządzenia do auta z kontenerem jaki koszt Proszę o odpowiedź Pozdrawiam

24 stycznia 2019

Proszę o podanie numeru telefonu lub o kontakt telefoniczny. Nie wiem jaki kontener ma Pan na myśli. Jeśli chodzi o izotermę to właśnie w takich zabudowach montuje się agregaty chłodnicze. Jeśli o inny proszę o bezpośredni kontakt, wyjaśnię wszystkie możliwości montażu. Pozdrawiam Grzegorz Master.

11 lutego 2019

Czy jest możliwość regulacji temperatury chłodzenia? Ile Wat ma agregat ?

20 lutego 2019

Temperaturę chodzenia ustawiamy, za pomocą elektronicznego panelu sterującego w wyświetlaczem, agregat utrzymuje automatycznie zadaną temperaturę podobnie jak climatronic. Szczegółowe dane techniczne znajdują się w opisie każdego produktu. Zapraszam do działu agregaty chłodnicze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl