Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Zadzwoń, napisz do nas

szybki kontakt

Darmowa dostawa za 0 zł

przesyłki za 0 zł

Warto przeczytać

warto przeczytac

Materiały do pobrania

Materiały do pobrania

 

zestawy mobilne

Zestaw mobilny do klimatyzacji

Zestawy mobilne do klimatyzacji to zestawy do napełniania klimatyzacji w samochodach osobowych, ciężarowych, autobusach, chłodniach samochodowych, maszynach rolniczych i budowlanych oraz pojazdach szynowych. Mobilne stacje klimatyzacji służą również do obsługi i serwisu klimatyzacji stacjonarnej, wszędzie tam gdzie musimy wykonać naprawę w terenie u klienta. Zestaw do nabijania klimatyzacji, w zależności od zakresu czynności jakie będziemy wykonywać dzielą się na zestawy do napełniania klimatyzacji oraz zestawy do napełniania i odzysku czynnika chłodniczego. Podstawowy zestaw do obsługi klimatyzacji składa się z manometrów chłodniczych, pompa próżniowej do klimatyzacji oraz wagi chłodniczej i często jest rozbudowywany o stację odzysku czynnika chłodniczego oraz inne potrzebne elementy.

Przy pomocy zestawu mobilnego do auto klimatyzacji możemy wykonać wszystkie czynności obsługi jakie wykonuje stacja klimatyzacji. Rozbudowany zestaw do obsługi klimatyzacji wykonuje takie czynności jak: odzysk czynnika chłodniczego, odzysk oleju klimatyzacji, test szczelności – próbę ciśnieniową szczelności układu klimatyzacji, próżnię, napełnienie układu olejem chłodniczym, napełnienie układu czynnikiem chłodniczym, aplikację do układu klimatyzacji barwnika UV lub płynnego uszczelniacza do auto klimatyzacji.

Podstawową zaletą przenośnego zestawu do klimatyzacji jest jego mobilność, czyli możliwość dostarczenia poszczególnych elementów zestawu w najbardziej niedostępne miejsca pracy serwisanta, oraz niewielka waga poszczególnych elementów. Można w bardzo łatwy sposób przewieźć mobilny zestaw do nabijania klimatyzacji każdym samochodem ze względu na jego małe gabaryty. Zestawy chłodnicze można dowolnie konfigurować pod kątem charakteru pracy jak i rodzajów czynników chłodniczych poprzez odpowiedni dobór manometrów chłodniczych. Jest również możliwość zautomatyzowania pracy zestawu stosując wagę czynnika chłodniczego z przepływomierzem – programatorem zawierającym elektrozawór odcinającym przepływ czynnika chłodniczego po uzyskaniu zadanej ilości gazu.

Przy zakupie zestawów wspólnie z klientem omawiamy specyfikę jego pracy i konfigurujemy zestaw chłodniczy, narzędzia chłodnicze wg potrzeb. Następnie na życzenie klienta przeprowadzamy szkolenie z obsługi zestawu do klimatyzacji. Do zestawów dołączane są instrukcje obsługi w czytelny sposób przy użyciu schematów opisujące szczegółowo cykle obsługi klimatyzacji za pomocą zestawu do obsługi klimatyzacji.

Zestaw mobilny do napełniania klimatyzacji 1 Zestaw mobilny do napełniania klimatyzacji 1
Producent: Master Mot
Cena:

1 834,00 zł

Cena netto: 1 491,06 zł

Zestaw mobilny do napełniania klimatyzacji 1.1 Zestaw mobilny do napełniania klimatyzacji 1.1
Producent: Master Mot
Cena:

1 789,00 zł

Cena netto: 1 454,47 zł

Zestaw do napełniania lodówek R600A Zestaw do napełniania lodówek R600A
Producent: Master Mot
Cena:

1 800,00 zł

Cena netto: 1 463,41 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl