Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Zadzwoń, napisz do nas

szybki kontakt

Darmowa dostawa za 0 zł

przesyłki za 0 zł

Warto przeczytać

warto przeczytac

Materiały do pobrania

Materiały do pobrania

 

Butla czynnika chłodniczego

Butle czynnika chłodniczego służą do magazynowania oraz transportu czynników chłodniczych. Sprzedawane przez firmę Master Mot butle czynnika chłodniczego służą do przechowywania i transportu czynników R134a oraz R404a. Solidna budowa oraz gwarancja producenta umożliwia pracę z butlami nawet w najtrudniejszych warunkach.

Na rynku występują różne butle czynnika chłodniczego. Możemy zakupić butle chłodnicze nowe i używane, ważne jednak jest żeby zwrócić uwagę na wybitą datę. Homologacje przyznawane są na 10 lat. Butle czynnika chłodniczego występują o różnych pojemnościach - mniejszej 12,1l oraz większe butle czynnika chłodniczego o pojemności 27,2l. Wybór w tej kwestii jest już indywidualny i wszystko zależy od przeznaczenia butli.

Możemy się spotkać z butlami na duży gwint lub już z popularnym męskim na 1/4 cala. W sprzedaży są dostępne redukcje z gwintu butlowego na 1/4 cala oraz bardzo przydatne przejścia z 1/4 cala na port wysokiego ciśnienia. Zestaw takich redukcji umożliwia nam szybkie wpięcie się do butli za pomocą adaptera wysokiego ciśnienia.

Jeśli kupujemy butlę warto również zaopatrzyć się w pas grzewczy do butli, który jest odpowiedzialny za podniesienie temperatury butli czynnika chłodniczego, czym przyczynia się do ułatwienia nam pracy z czynnikiem chłodniczym.

Butla 12 l na czynniki chłodnicze Butla 12 l na czynniki chłodnicze
Producent: Master Mot
Cena:

260,00 zł

Cena netto: 211,38 zł

Butla 27 l na czynnik chłodniczy Butla 27 l na czynnik chłodniczy
Producent: Master Mot
Cena:

163,09 zł

Cena netto: 132,59 zł

Redukcja M14 x 1/4"SAE Redukcja M14 x 1/4"SAE
Producent: Master Mot
Cena:

20,00 zł

Cena netto: 16,26 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl