Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Zadzwoń, napisz do nas

szybki kontakt

Darmowa dostawa za 0 zł

przesyłki za 0 zł

Warto przeczytać

warto przeczytac

Materiały do pobrania

Materiały do pobrania

 

Mierniki, urządzenia pomiarowe: Termometry chłodnicze do auto klimatyzacji i klimatyzacji stacjonarnej 

Termometr chłodniczy jest jednym z podstawowych narzędzi używanych do diagnostyki układów chłodniczych. Obecnie używanymi termometrami w chłodnictwie są termometry elektroniczne. Elektroniczne termometry chłodnicze są bardzo dokładnymi urządzeniami pomiarowymi. W zależności od zastosowania w chłodnictwie oraz klimatyzacji samochodowej używamy termometrów laserowych czyli pirometrów, termometrów elektronicznych z sondą metalową czyli tzw. bagnetem oraz termometry z czujnikiem na przewodzie elastycznym.

Pirometr stosowany jest do pomiary temperatury w okolicach silnika, mierząc temperaturę np. przewodów wysokiego lub niskiego ciśnienia w komorze silnika. Termometr z sondą metalową doskonale sprawdza się przy pomiarze odparowania czyli mierzeniu temperatury parownika. Termometr z sondą na przewodzie elastycznym jest praktyczny podczas testu wydajności klimatyzacji na wylocie powietrza z kanałów nawiewowych. Pomiar taki uwiarygadnia wydajność układu klimatyzacji po przeprowadzonej naprawie, gdy temperatura otoczenia jest niska i nie ma różnicy odczuwalnej pomiędzy temperaturą powietrza z nadmuchu a temperaturą otoczenia.

Firma Master Mot jest importerem oraz dystrybutorem narzędzi chłodniczych do klimatyzacji, między innymi różnych typów termometrów chłodniczych.

Miernik temperatury do chłodni z alarmem Miernik temperatury do chłodni z alarmem
Producent: Master Mot
Cena:

76,00 zł

Cena netto: 61,79 zł

szt.
zobacz więcej
Stetoskop elektroniczny samochodowy Stetoskop elektroniczny samochodowy
Producent: Master Mot
Cena:

99,00 zł

Cena netto: 80,49 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl