Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Zadzwoń, napisz do nas

szybki kontakt

Darmowa dostawa za 0 zł

przesyłki za 0 zł

Warto przeczytać

warto przeczytac

Materiały do pobrania

Materiały do pobrania

 

wagi

Wagi chłodnicze

Wagi czynnika chłodniczego określane jako wagi chłodnicze służą do odważania odpowiedniej ilości czynnika chłodniczego w procesie napełnienia lub odzysku czynnika chłodniczego.

Ze względu na niewielką ilość czynnika chłodniczego w klimatyzacji lub sprzęcie agd, dokładność wskazania wagi musi być bardzo duża.

Występują dwa typy wag stosowanych w chłodnictwie: wagi bez przepływomierza oraz wagi chłodnicze z przepływomierzem. Każda waga posiada funkcję tarowania, czyli zerowania wskazań wagi. Wagi chłodnicze posiadają czytelne wyświetlacze LCD z podświetleniem na przewodzie. Cały moduł wyświetlacza jest pokryty gumą zabezpieczającą przed uszkodzeniami w trudnych warunkach pracy.

Obsługa układu chłodniczego przy użyciu wagi chłodniczej polega na umieszczeniu butli czynnika chłodniczego na wadze, wyzerowanie wskazania wagi i rozpoczęcie procesu napełniania układu lub odzysku czynnika. W przypadku napełniania układu po wyzerowaniu wartość wskazania wagi będzie posiadać wartość ujemną natomiast w procesie odzysku wartość dodatnią.

Wagi chłodnicze z przepływomierzem są bardzo praktyczne w użyciu, ponieważ posiadają funkcję programowania ilości czynnika jaka ma być napełniona do układu klimatyzacji lub odzyskana. Po przepływie zaprogramowanej ilości czynnika chłodniczego elektrozawór odcina przepływ czynnika, tak więc nie ma konieczności obserwowania wskazań wagi chłodniczej. Jest to metoda bardzo precyzyjna i oszczędzająca czas serwisanta.

Ze względu na dużą dokładność wag chłodniczych, możliwości zerowania, poręcznej, mobilnej budowie oraz zakresu do stu kilogramów wagi chłodnicze mogą być stosowane w innych branżach i innych zastosowaniach.

Firma Master Mot jest bezpośrednim importerem wag chłodniczych. Wagi chłodnicze są sprzedawane indywidualnie lub w chłodniczych zestawach mobilnych w komplecie z manometrami chłodniczymi, pompą próżniową, stacją odzysku czynnika chłodniczego itp.

Sprzedając Zestawy mobilne przeprowadzamy szkolenia z obsługi klimatyzacji oraz dołączamy instrukcję do chłodniczego zestawu do napełniania klimatyzacji.

Waga czynnika chłodniczego

Waga czynnika chłodniczego
Waga czynnika chłodniczego

Waga czynnika chłodniczego z wyświetlaczem LCD, obciążenie maksymalne 100 kg, z przeznaczeniem do klimatyzacji samochodowej, klimatyzacji stacjonarnej oraz chłodnictwa. Waga do klimatyzacji sprawdzi się w każdym profesjonalny serwisie do obsługi auto klimatyzacji.

Dostępność: duża ilość

Cena:

670,00 zł

Cena netto: 544,72 zł

szt.

Waga czynnika chłodniczego z przepływomierzem

Waga czynnika chłodniczego  z przepływomierzem
Waga czynnika chłodniczego z przepływomierzem

Waga czynnika chłodniczego z elektrozaworem, obciążenie maksymalne 100 kg

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena:

940,00 zł

Cena netto: 764,23 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl